Şirketimiz 1988 yılında Ankara’da hizmet vermeye başlamış , 2007 yılında İstanbul Şubesini açarak genişleme sürecine girmiştir. İzmir Işıkkent’te, Gebze Marmara Garajında, Adana Nakliyeciler Sitesinde, Diyarbakır Sur Garajında, Erzurum ve Erzincan Nakliyeciler Sitesinde, Samsun ve Trabzon Nakliyeciler Garajında, Eskişehir, Bursa Nakliyeciler sitesinde muhabir şirketleri bulunmaktadır.

Şirketimiz TİO 06.365 Yetki Belgesi sahibidir. Türkiye hudutları içerisinde her türlü taşıma organizasyonu yapabilecek yapıya sahiptir.

Şirketimiz RAY SİGORTA ile yaptığı sözleşme ile taşıdığı tüm malzemeleri sigorta kapsamına almıştır. Şirketimizde taşınan tüm malzemeler sigortalı olarak taşınmaktadır. Müşterilerimiz ayrıca sigorta bedeli ödememektedir.

Misyonumuz

Ekip ruhu ile çalışmak, Müşterilerimizin beklentilerine cevap vermek,Müşterilerin etkin şekilde bilgi alabilmesini sağlamak, Kaliteyi benimseyen personelimiz ile kaliteli hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı Nakliye hizmet anlayışı ile yurtiçi pazarda rekabeti hedefleyerek, sürekli büyüyen yönetimi ve personeli ile bir bütün olarak, müşterisine verdiği hizmette kalite avantajlarını bozmadan hizmet kalitesi ve çeşitliliğinde farklılık

Güneş Nakliyat

Ankara Lojistik

Güneş Nakliyat Ltd. Şti. Yurt içi nakliyat konusunda her geçen gün konumunu güçlendirmeye devam etmektedir. Gelişen teknolojiye uygun olarak, müşterilerinin de taleplerini dikkate alarak yatırımlarına devam etmektedir.

Hızlı, Güvenli, Doğru

Ebat ve ağırlığı taşıyabilecek ölçülerdeki araçlarımız yüksek kapasite sayesinde son derece güvenli hizmeti sunmaktadır.

Yurt İçi Nakliyat

Şirketimiz Türkiye'nin her şehrinden Nakliye Hizmeti, Depolama Hizmeti yapacak kapasiteye sahiptir.

Kurumsal Çözüm

Şirketimiz TİO Yetki Belgesi sahibidir. Her türlü taşıma organizasyonu yapabilecek yapıya sahiptir.

Sigortalıyoruz

RAY Sigorta ile yapılan anlaşma gereği taşınan tüm malzemeleri sigorta kapsamına almıştır.